قسمت سوم

گام سوم: عضویت در سایت های بیشتر برای کسب درآمد بیشتر

گام سوم پس از اندکی کار با سایت neobux رسیدن به درآمدهای بیشتر یعنی تلاش بیشتر با سایت های معتبر بیشتر می باشد.

2- سایت buxcraft

اگر با سایت neobux خوب راه افتاده باشید سایت buxcraft به همراه سایت قبلی برای درآمدزایی شما بسیار معتبر و کارآمد می باشد.

فقط کافیست روزانه 10-15 موردی که در اکانت شما در buxcraft قرار دارد را در کمتر از 10 دقیقه مشاهده کنید و مبلغی را به حساب خود واریز کنید.

برای عضویت روی بنر زیر کلیک کنید:

 

 

 

واقعا هیچ چیز دیگری نباید بدانید جز اینکه با کلیک بر روی تبلیغات داخل اکانت شما به حساب شما پول واریز می شود، هرچه تبلیغات بیشتری کلیک کنید پول بیشتری به حساب شما واریز می شود. به همین سادگی.

 

3- و اما از هرچه که بگذریم سخن دوست خوش تر است

معتبر ترین سایت هایی که بنده حاضرم روی معتبر بودن و درآمدزا بودن آنها قسم بخورم سایت های no-minimum  و donkeymails  هستند که دریافتی های بنده از این سایت ها را به مرور زمان در پست های مختلف این وبلاگ از سال های گذشته تا کنون مشاهده کرده اید.

در این دو سایت علاوه بر اینکه می توانید با کلیک بر روی تبلیغات داخل سایت درآمد زایی کنید می توانید با عضویت در سایت هایی که معرفی می کنند، خواندن ایمیل هایی که به اینباکس شما داخل سایت فرستاده می شوند، با ارتقا دادن صفحه ی وب خودتون، با بدست آوردن زیر مجموعه و ... درآمدزایی فوق العاده ای داشته باشید.

تنها رمز موفقیت شما تلاش و پشتکار شماست.

برای عضویت روی بنرهای زیر کلیک کنید:

 DonkeyMails.com: No Minimum Payout!

 

no-minimum.com

 

بنده محمد پولادی مسئولیت این 4 سایتی که تاکنون معرفی کرده ام را کاملا برعهده می گیرم، پس از عضویت در هریک از سایت های فوق، نام کاربری خود را به یاهو مسنجر بنده pirozi_2004  بفرستید تا در تمامی مراحل کاری و درآمدزایی ثانیه به ثانیه همراه و همقدم شما باشم.

از همین الان شروع کنید، شاید روزانه بیشتر از 10 دقیقه وقت شما را نگیرد.