قسمت دوم

گام دوم: شناخت راه های مختلف درآمدزایی

 

بیش از 20 راهکار و سیستم مختلف برای درآمدزایی آنلاین وجود دارد که هر کدام مزیت ها و معایب خود را دارد.

اگر در این راه تازه کار باشید مسلما حساب شما خالی است، پس باید از سیستم هایی شروع کنیم که بدون نیاز به سرمایه اولیه بتوانیم درآمد معقولی کسب کنیم.

اگر جست و جویی در اینترنت داشته باشید شاید عبارت های متنوعی همچون PTS, PTC, PTR, Surfing, Doublers, Hyip, Forex,… را دیده باشید، بنده در گام دوم می خواهم این روش ها را معرفی کنم و چون قرار است مرحله به مرحله پیش برویم تعدادی از سایت های معتبر که به مدت 7 سال است با آن ها کار می کنم و دریافتی های مختلفی هم داشته ام را معرفی خواهم کرد.

عجله نکنید!

گام به گام با هم پیش می رویم.

دوستان خوبم! شعار نمی دهم که موفقیت نزدیک است و ... اما شما را دعوت می کنم به دنیای وسیع تجارت الکترونیک یا درآمدزایی اینترنتی، یاری دهنده شما در این عرصه یادگیری اصولی، تلاش و همت است، همین!

سایت های PTC کدام سایت ها هستند؟

PTC مخفف pay to click  می باشد، این سایت ها حاوی تبلیغات مختلفی داخلشان هستند که با کلیک بر روی هر کدام از آن ها مبلغ مشخص و ثابتی به حساب شما افزوده می شود، در واقع شرکت هایی هستند که سایت های خود را برای تبلیغ به PTC ها می سپارند و به PTC ها پول های هنگفتی می دهند و این سایت ها درآمد حاصل از این کار را بین اعضای خود( که شما هم یکی از آن ها هستید و باعث رونق کسب و کار خود و سیستمی که در آن کار می کنید می شوید) تقسیم می کنند.

بنابر این : این سیستم به هیچ وجه غیر قانونی و غیر شرعی نمی باشد.

سایت های PTS کدام سایت ها هستند؟

PTS مخفف pay to signup می باشد، این سایت ها به شما سایت های مختلفی را ارائه می دهند که اگر در آن ها عضو شوید و عضویت شما تایید شود به شما مبلغی را بابت عضویت می دهد و می توانید این چنین درآمدزایی داشته باشید.

سایت های PTR کدام سایت ها هستند؟

PTR مخفف pay to read می باشد و بدین معنی است که این سایت ها برای شما ایمیل هایی را ارسال می کنند که شما با کلیک بر روی تبلیغات داخل آن ایمیل به صورت خودکار درآمدی را به حساب خود واریز می کنید، ضمنا می توانید مشخص کنید که این ایمیل ها به ایمیل شخصی شما ارسال شوند یا اینکه به اینباکس شما در آن سایت ارسال شوند.

آیا سایتی وجود دارد که تمامی این روش های درآمد زایی در آن در کنار هم باشند؟

جواب بله است، چهار سایت بسیار معتبر و با تجربه و پرداختی بالا هستند که به روش های مختلفی با آن ها می توانیم کسب درآمد کنیم، از شما درخواست داریم وقت خود را با سایت هایی که پرداختی ندارند هدر ندهید و یا به جای اینکه در 30 سایت یا سیستم فعالیت کنید، تلاش خود را در گام دوم(فعلا) روی همین 4 سایت بگذارید.

 

:::بهترین سیستم های PTC با سود دهی بالا و کاملا تضمین شده:::

فقط کافیست حداکثر روزی نیم ساعت وقت خود را صرف کلیک بر روی تبلیغات یا کارهای مختلف سایت های زیر بکنید:

1- سایت neobux

سایت neobux  یک سایت بسیار قدرتمند، با کلاس، پر سرعت و البته با پرداختی بالا و مطمئن می باشد که شما می توانید به دو طریق به کسب درآمد از آن بپردازید:

اول: کلیک بر روی تبلیغات(advertisement) موجود در اکانت شما

دوم: جمع آوری زیرمجموعه(referrals) و معرفی افراد مختلف در این سیستم

شعار این سایت هم اینه:

At NeoBux you get paid just for
browsing our advertisers' websites.

 

All they need is a mouse and a computer

همه ی اون چیزی که لازم دارید یک موس و یک کامپیوتر است!

 

حال بر روی بنر زیر کلیک کنید و کاملا رایگان در این سایت ثبت نام کنید و کار خود را با کلیک بر روی تبلیغات آن آغاز کنید:

 

 

 

به یاد داشته باشید که بهترین روش شروع فعالیت با یک سایت کنجکاوی و سرک کشیدن به قسمت های مختلف آن است، پس کار خودتونو شروع کنید و اگه سوالی داشتید در قسمت نظرات حتما بپرسید تا در گام های بعدی سه سایت باقیمانده و روش های درآمدزایی دیگرو معرفی کنم.