محمد پولادی هستم متولد 1368 و 8 سال است که در صحنه ی تجارت الکترونیک تلاش می کنم، فقط و فقط می خواهم تجربیاتم را کاملا طبقه بندی شده و بدون کم و کاست در خدمت شما بگذارم، از شما مخاطب گرامی نه پول می خواهم و نه قصد کسب درآمد دارم فقط و فقط درخواست می کنم این متن را در هرجایی از اینترنت که لازم دیدین به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن نهایت استفاده را ببرند.

ممنونم

 قسمت اول

گام اول: حساب اینترنتی خود را افتتاح کنید

 

این کار کاملا رایگان و ساده است.

 

حساب اینترنتی به چه درد می خورد؟

مسلما درآمد های حاصل از سایت ها، شرکت ها و کارهای مختلف اینترنتی ما که در گام های بعدی خواهیم آموخت باید به حساب های ما منتقل شوند، بنابر این داشتن یک حساب برای برداشت و یا ریختن درآمدها داخل آن لازم می باشد.

 

توصیه اول: معمول ترین، پذیرفته ترین و راحت ترین سیستم حساب اینترنتی سیستم libertyreserve   یا به صورت مخفف حساب LR می باشد.

 

نحوه افتتاح حساب LR:

 

با کلیک بر روی لینک زیر وارد سایت شوید:

https://www.libertyreserve.com

نکته بسیار مهم: اگر با کلیک روی لینک بالا دیدید که سایت فیلتر شده نگران نباشید، این سایت به هیچ عنوان فیلتر نشده، فقط بعد از http یک s تایپ کنید تا بصورت https:// باشد.

با کلیک بر روی قسمت create account بالا سمت چپ صفحه اول سایت می توانید فرم ثبت نام را پر کنید و حساب اینترنتی خود را افتتاح کنید.

فقط دقت کنید که بی حوصله نباشید چون تدابیر امنیتی فراوانی اندیشیده شده و سعی کنید اطلاعات حسابتان را در جای امنی نگهداری کنید.

پس از تکمیل فرم ایمیلی شامل اطلاعات زیر به شما ارسال می شود که باید در حفظ تمامی آیتم های آن کوشا باشید:

account number: مثلا U0018873

password: ……

login pin: ….

master key: …

در تکمیل فرم توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات را با صداقت و کامل پر کنید.

در هر قسمت به توضیحات فرم ثبت نام دقت کنید و فرم را پرکنید.

 

پس از دریافت ایمیل حاوی اطلاعات حسابتان و خوش آمد شما حساب اینترنتی خود را افتتاح کرده اید.

تقریبا تمامی سایت ها و معاملاتی که ما انجام می دهیم از طریق LR قابل انجام هستند.

سیستم های مختلف معاملات اینترنتی وجود دارند همانند: e-gold, paypal, payza, … که به هیچ عنوان برای ما ایرانی ها جای LR را نمی گیرند.

هرچند بنده 6 سال پیش عاشق ایگولد بودم و تمامی معاملاتم را با ایگولد انجام می دادم اما وقتی حساب کاربران ایرانی ایگولد یکباره فریز شد دیگر با آن کار نکردم.

                                             

چگونه می توانم درآمد به دلار  خود را در حساب LR به ریال تبدیل کنم و یا بلعکس؟

خیلی ساده است. به messenger ID بنده pm   بدهید و هر مقدار $ که نیاز دارید و یا هر مقدار پولی که از حساب LR خود می خواهید به ریال تبدیل کنید را در کمتر از یک ساعت برایتان انجام می دهیم.

آی دی بنده: pirozi_2004

شماره تماس بنده: 09301322842